Gąbki do makijażu – rodzaje

Gąbki do makijażu cieszą się coraz większą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego, jest to bowiem jeden z najpotrzebniejszych akcesoriów do wykonywania makijażu. Dzięki gąbce można cieszyć się precyzyjnym, perfekcyjnie wykonanym makijażem. Poniżej znajdziesz gąbki do makijażu ranking, dzięki któremu wybierzesz najlepszy dla siebie produkt.

Najlepsze gąbki do makijażu

Oto gąbki do makijażu, które mają najlepsze opinie wśród użytkowniczek:

  1. Klasyczna gąbka – to ta w kształcie jajka, czy też łezki. Jest to najpopularniejszy produkt, który przez wiele kobiet określany jest także najwygodniejszym w stosowaniu. Gąbka w kształcie jajka ma ogromną zaletę, którą jest zwężenie na jej szczycie. Dzięki temu można dotrzeć do wszystkich zakamarków i cieszyć się idealnym makijażem.
  2. Mini beauty blender – doskonale sprawdzi się w poprawkach w makijażu. Dobrze mieć go w torebce podczas podróży czy ważnego wyjścia. Gąbka do makijażu w wersji mini to także dobry sposób na nałożenie szminki na usta czy zaaplikowanie korektora pod oczy.
  3. Płaska gąbka do makijażu – najlepiej sprawdzi się do szybkiego nałożenia delikatnego podkładu, gdy efekt wtłoczenia w skórę nie jest ważny. Warto wiedzieć, iż ta gąbeczka może zadziałać jak bibułka do wchłaniania nadmiaru sebum. Wystarczy przyłożyć do twarzy suchą gąbkę, aby pozbyć się sebum z powierzchni skóry.

Gąbki do makijażu mogą przydać się na co dzień, ale również an wielkie wyjścia. Dobrze mieć je przy sobie podczas podróży, gdy w bagażu nie ma dużo miejsca a potrzebne są rozwiązania, które zapewnią idealny efekt. Gąbeczki do makijażu mają różne wielkości i kształty, a wybór zależy od Twoich oczekiwań i potrzeb. Jeśli nie jesteś przekonana na co się zdecydować, po prostu kup produkt, który wydaje Ci się najbardziej odpowiedni. Testowanie to zdecydowanie dobry pomysł, dzięki czemu będziesz mogła wybrać najlepszą dla siebie gąbeczkę do makijażu. Dobrym sposobem jest również wizyta w drogerii stacjonarnej i poproszenie ekspedienta o poradę.

Dodaj komentarz