Odchudzanie przez PowerSlim

Za kilka miesięcy lato, tymczasem wielu z nas ciągle nie jest w stanie zrzucić dodatkowych kilogramów. Na drodze stają nam zarówno kulinarne pokusy, jak i zbyt wolna przemiana materii. Liczne diety i pocenie się na klasycznej siłowni nie pomaga? Być może czas zainteresować się PowerSlim.

PowerSlim – czym jest?

PowerSlim to metoda wyszczuplania, ujędrniania i odmładzania ciała, która zdobywa w Polsce coraz większą popularność. Jest innowacyjnym urządzeniem wellness opartym na emisji podczerwieni, która stymuluje produkcję kolagenu. Dodatkowo, promienie podczerwone świetnie wpływają na redukcję tkanki tłuszczowej – w ciągu jednego zabiegu można spalić aż 2000 kalorii. To zasługa działania podczerwieni połączonej z elektrostymulacją mięśni. Sam zabieg to czterdzieści minut przebywania w kapsule urządzenia na wygodnym łóżku, odpowiadające czterem godzinom klasycznego treningu odchudzającego.

Power Slim – rezultaty

Ogromnym plusem zabiegu PowerSlim jest stymulacja mięśni, które w przyśpieszonym czasie wykonują wielogodzinną pracę. Co ciekawe jednak, nie wywołuje to efektu rozrostu tkanki mięśniowej, którego tak boją się niektóre panie! Po zabiegu PowerSlim z całą pewnością nie będziesz wyglądać jak atleta – twoje ciało będzie sprężyste i smukłe. Efektem skorzystania z maszyny jest intensywne odchudzanie, które daje konkretne efekty: już po pierwszym zabiegu można zauważyć zmniejszenie się obwodu talii, brzucha i ud – łącznie, nawet do 20 cm!

Jednak odchudzenie to nie jest jedyny efekt nowatorskiego zabiegu. Kolejnym walorem jest znaczące ujędrnienie skóry. Dlatego PowerSlim jest świetną metodą przy chęci redukcji cellulitu. Stymulacja kolagenu powoduje, że znika zarówno słynna “pomarańczowa skórka”, jak i rozstępy, a skóra staje się jędrna, gładka i wyraźnie młodsza. Nogi i pośladki od razu prezentują się znacznie korzystniej – również w krótkiej spódniczce czy bikini.

Warto również pamiętać, że zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej wpływa bardzo pozytywnie na zdrowie człowieka. Gdy dodamy do tego usprawnienie krążenia i poprawę wydajności działania układu krwionośnego i limfatycznego, z całą pewnością możemy mówić o wielofunkcyjności PowerSlim. Zadowolenie z nowego wyglądu sylwetki ma również wpływ na naszą psychikę – a sam zabieg PowerSlim jest bardzo relaksujący i bezbolesny.

PowerSlim – dlaczego warto go wybrać?

Jest wiele urządzeń, które pomagają w skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej oraz ujędrnieniu skóry. Jednak tylko PowerSlim robi to jednocześnie. Urządzenie jest całkowicie bezpieczne: posiada certyfikat RP i Polskiej Akademii Nauk. Od wielu lat jest nagradzane na targach branżowych na całym świecie. Towarzyszy temu zadowolenie bezpośrednich użytkowników, ale i właścicieli klinik medycyny estetycznej, gabinetów SPA i wellness, którzy zdecydowali się umożliwić u siebie usługę skorzystania z urządzenia.

PowerSlim od lat pomaga chudnąć zarówno kobietom, jak i mężczyznom. A przy tym – robi to bezstresowo. Podczas czterdziestominutowego zabiegu bez problemu obejrzymy film na DVD, osobne pokoje zapewniają również intymność. Podczas zabiegu można mieć na sobie bieliznę lub krótkie spodenki i koszulkę odsłaniającą brzuch – nie musimy być wyposażeni w żaden dodatkowy sprzęt czy specjalny strój. Wystarczy mała butelka wody i bez dodatkowych ukrytych kosztów możemy śmiało rozpocząć trening. Dodajmy – trening znacznie ułatwiony, bo przecież PowerSlim w zasadzie pracuje za nas. Nam zaś pozostaje cieszyć się pozytywnymi rezultatami.

Dodaj komentarz